KLF24 - kalkulator leasingowy, kredytowy oraz system ogłoszeń

Profesjonalna strona internetowa wraz z kalkulatorem leasingowym, kredytowym oraz systemem ogłoszeń pojazdów. Oparta o cms Drupal 7.

Agencja reklamowa Gapper - strony internetowe dla firm, eCommerce, platformy internetowe

KLF24 to firma specjalizująca się branży finansowej od 1998 roku. Oferuje szeroką ofertę leasingową na pojazdy i maszyny oraz zapewnia fachowe doradztwo w tym zakresie, dopasowując ofertę bezpośrednio do indywidualnych potrzeb Klienta.

Nasze zadanie

Zaprojektowaliśmy i zaprogramowaliśmy aplikację internetową, która prócz dostarczenia Klientowi informacji na temat firmy dysponuje również ogromną bazą ogłoszeń samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn budowlanych, które można wziąć w Leasing. Dostępny jest również kalkulator leasingowo - kredytowy obliczający ratę leasingu lub kredytu.

Głównym zadaniem aplikacji jest przedstawienie szerokiej oferty pojazdów. W tym celu zaprojektowaliśmy i zaprogramowaliśmy panel administracyjny, z poziomu którego pracownicy mogą dodawać bardzo szczegółowo opisane oferty. Ogłoszenia można wyszukiwać za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki zawierającej szczegóły dotyczące poszukiwanego pojazdu.

Na uwagę zasługuje również kalkulator leasingowo - kredytowy, dzięki któremu Klient może obliczyć wstępnie ratę przed rozmową z konsultantem. W razie wszelkich niepewności Klienta dostępnych jest dużo formularzy kontaktowych, zapewniających szybki kontakt z doradcą, jak również funkcja live chat.

Główne korzyści dla Klienta

  • Responsywny szablon spełniający aktualne standardy i trendy

  • System ogłoszeń leasingowych oraz panel zarządzania

  • Kalkulator leasingowy i kredytowy

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Przedstawienie bogatej oferty firmy w czytelny sposób

 

Skontaktuj się z nami

Array