IMSC - Profesjonalna platforma webowa

Profesjonalna platforma internetowa poświęcona piłce nożnej zawierająca system rejestracji drużyn, sponsorami oraz zarządzania całym turniejem.

Gapper portfolio - platformy internetowe

Indoors Master Soccer Cup to jeden z największych turniejów piłki halowej w Szwajcarii, o którego puchar mogą walczyć drużyny z całej Europy. Na start już 19-tej odsłony turnieju została przygotowana zupełnie nowa aplikacja internetowa oferująca szeroką funkcjonalność zarówno dla użytkowników jak i jej administratorów. Klientowi zależało, aby uprościć rejestrację drużyn oraz ograniczyć zarządzanie turniejem do minimum z poziomu aplikacji.

Nasze zadanie

Zaprogramowaliśmy całkiem nową stronę (aplikację) internetową dla IMSC. Stronę można przeglądać w 4 językach (niemiecki, angielski, francuski i włoski) na urządzeniach o dowolnej rozdzielczości ekranu. Strona internetowa jak i zaplecze użytkownika wyposażone są w najlepsze rozwiązania technologii RWD.

Głównym zadaniem aplikacji internetowej jest rejestracja online nowej drużyny. Użytkownik przeprowadzany jest przez intuicyjny formularz, w którym wypełnia dane dotyczące drużyny oraz może wgrać również własną grafikę jej logotypu. Rejestracja kończy się utworzeniem nowego konta użytkownika oraz płatnością online za opłatę wpisową. Płatność można dokonać przelewem bankowym, poprzez PayPal, SOFORT lub za pomocą karty kredytowej.

Przebieg całego turnieju można śledzić online poprzez transmisję wideo na żywo lub śledzenie tabel wynikowych. Z poziomu panelu administracyjnego osoba zarządzająca generuje nowy turniej, zarządza drużynami, podziałem na grupy oraz jego całym przebiegiem. Po każdej aktualizacji wyników tabela rankingowa jest odświeżana. Do każdego meczu można przypisać punktację poszczególnych drużyn oraz załączać wideo z danego meczu.

Istotnym elementem jest zautomatyzowanie procesu archiwizacji danych z poprzednich turniejów. Turniej, który się odbył automatycznie trafia do działu archiwum, a następnie administrator generuje nowy, na który mogą w dalszym ciągu zapisywać się kolejne drużyny.

Strona wyposażona jest w wiele galerii zdjęć i wideo, tablicę dyskusyjną dostępną dla zalogowanych oraz możliwość zgłaszania się sponsorów turnieju poprzez formularz rejestracji i zakup wybranego pakietu.

Główne korzyści dla Klienta:

  • Nowoczesny design dostosowany do urządzeń mobilnych

  • zautomatyzowanie rejestracji drużyn,

  • Pobieranie opłat online,

  • 4 wersje językowe strony

  • Transmisja meczu na żywo + tabele wynikowe

  • Automatyczne generowanie turnieju, proste zarządzanie jego przebiegiem z poziomu panelu administracyjnego

  • Archiwizacja danych z poprzednich lat

  • Rejestracja sponsorów online

Skontaktuj się z nami

Array