Logo dla firm

Czym jest logo? To podstawowy znak rozpoznawczy firmy w postaci unikalnej formy graficznej. Służy do identyfikacji marki, jej odróżnienia i wyróżnienia na tle innych brandów.
Projektujemy i tworzymy nowoczesne i kreatywne logotypy dla każdej branży, posiadamy duże doświadczenie. Pomożemy Ci projektując dobre logo dla Twojej marki.

Cechy dobrego logo

Dobre logo to takie, które zostaje w pamięci, które przyciąga uwagę i które prezentuje się dobrze niezależnie od tego, kiedy i gdzie zostanie zamieszczone. Nasze logo są:

Proste i unikalne

nasze logo są przyjemne w odbiorze, skuteczne w przekazie, łatwe do zapamiętania. Zawierają też unikalne elementy, które wyróżniają znak na tle innych.

Łatwe do zapamiętania

wykorzystujemy symbole nawiązujące do branży, stosujemy proste konstrukcje ułatwiające zapamiętanie znaku firmowego. Sprzyja to czytelności znaku.

Ponadczasowe

projektujemy uniwersalne i zawsze dobrze prezentujące się logo dla firm. Pomagamy spełniać ich zadania: kojarzyć się pozytywnie i dumnie prezentować firmę.

Zrozumiałe i czytelne

nasze projekty są pomysłowe i nieszablonowe. Zawierają ukryte symbole i znaczenia. Nawiązują do branży i grupy docelowej. Zachęcają do skorzystania.

Projektowanie logo dla firm

Projektowanie logo jest złożonym procesem konstruowania znaku rozpoznawczego firmy. Podczas jego tworzenia stawiamy sobie jeden cel: stworzyć dobre logo. Osiągamy go biorąc pod uwagę wiele aspektów. Dzięki temu każdy znak firmowy prezentuje się perfekcyjnie. Przygotowujemy wersję podstawową oraz wersje alternatywne logo, nanosimy je na siatkę modułową, określamy wielkość minimalną znaku, wyszczególniamy jego parametry techniczne. Wszystko to zapisujemy w Księdze identyfikacji wizualnej, która stanowi instrukcję obsługi logo.

Logo a kolor

Każde logo otrzymuje od nas swoje kolory, które prezentują znak w jego podstawowej wersji. Przygotowujemy również wersje alternatywne znaku (np. w kolorze czarnym, białym, wersja monochromatyczna), by logo prezentowało się dobrze na każdym rodzaju tła.

Typografia logo

Konstruując logo skrupulatnie dobieramy font. Nazwa zawarta w znaku powinna bowiem możliwie najpełniej oddawać charakter firmy. Dbamy również o jego spójność ze znajdującym się w znaku sygnetem oraz claimem. Dbamy o zachowanie spójności w wizerunku firmy.

Wielkości minimalne logo

Wiemy, że Twoje logo będzie wykorzystywane na wielu nośnikach. Bierzemy to pod uwagę tworząc czytelne, reprezentacyjne i dobrze widoczne znaki firmowe. Tworząc je określamy dlatego wielkość minimalną, która pozwoli osiągnąć wyżej wymienione cechy.

Logo jako element identyfikacji wizualnej

co możemy dla Ciebie zrobić?

Twoje logo wymaga poprawy? Zleć nam jego lifting (rebranding logo) lub wykonanie nowego, świeżego znaku firmowego. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – mówi przysłowie. My zwykliśmy mówić: „jak Cię widzą, tyle zarabiasz”. Zadbaj więc o nienaganny wizerunek swojej marki. Zyskaj w oczach swoich dotychczasowych Klientów. Nowy wizerunek wzbudza zainteresowanie, przyciągnie więc kolejnych.

Logo to podstawowy znak rozpoznawczy, który można umieszczać na wielu nośnikach. I warto to robić, by budować świadomość marki. Potrzebujesz czegoś więcej? Napisz. Twoje logo umieścimy na projekcie graficznym: wizytówki, papieru firmowego, kopercie, teczce, budynku, produkcie, znakach informacyjnych, gadżetach reklamowych. Wszystko to należy do elementów identyfikacji wizualnej.

Co jeszcze możemy zrobić, by ułatwić Ci późniejszą pracę ze znakiem firmowym? Do każdego projektu logo i elementów identyfikacji wizualnej przygotowujemy Księgę znaku. Jest ona instrukcją obsługi logo i zawiera wiele informacji, które przydadzą się każdemu, kto w swojej pracy będzie wykorzystywał opracowany przez nas znak firmowy. To wielkie udogodnienie, z którego warto skorzystać.

3 kroki prowadzące do posiadania logo firmowego:

Zamów logo

1 Wypełnienie i odesłanie briefu.

2 Przedstawienie propozycji znaku firmowego i wybranie jednego z nich.

3 Opracowanie ostatecznej wersji znaku – tego jedynego.

Masz jakieś wątpliwości?
Skontaktuj się z nami a my je rozwiejemy!

  • Zaprojektujemy logo dla Twojej firmy, które wyróżni Cię na tle konkurencji.
  • Przygotujemy elementy identyfikacji wizualnej, które uczynią Twoją markę rozpoznawalną.
  • Napiszemy dla Ciebie instrukcję obsługi logo, z której będziesz mogła (będziesz mógł) skorzystać w przyszłości.

Skontaktuj się z nami

Array