Symfony/PHP Developer

Wrocław

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować przy tworzeniu aplikacji webowych dla klientów zagranicznych. Głównym zadaniem kandydata będzie rozwój i utrzymanie aplikacji tworzonych w ramowym Symfony 2.x. Do obowiązków będzie należeć także czytanie i pisanie specyfikacji na potrzeby projektów.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z PHP / Symphony, potwierdzone portfolio,

  • Bardzo dobra znajomość PHP (OOP),

  • Bardzo dobra znajomość Symfony Framework 2,

  • Znajomość zagadnień związanych z XML, JSON,

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych,

  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji SVN / GIT,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Niezawodność, terminowość, systematyczność, chęć rozwoju osobistego,

  • Znajomość JavaScript (jQuery / angularjs), a także Agile / SCRUM metodologia będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość jednego z CMS Drupal/Wordpress  będzie dodatkowym autem,

  • Znajomość środowiska Linux (Debian/Ubuntu) będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem Niemieckim.
  • umowę dostosowaną do potrzeb, również umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • niezbędne narzędzia oraz odpowiedni budżet
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie, a także dobrą atmosferę pracy
  • po okresie próbnym pakiet socjalny – karty Luxmed oraz MultiSport
  • wyjazdy i spotkania kreatywne
  • yerba mate, smaczna kawa :)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz.U. Nr 133 poz.883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę gappper gmbH oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).”

Oferty pracy

Skontaktuj się z nami

5 + 5 =