Junior Web Developer PHP/HTML/DRUPAL

Wrocław

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, systematyczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania i dobrze przyswajające nową wiedzę z zakresu nowych technologii, z doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą z zakresu tworzenia stron Internetowych. Mile widziana znajomość jednego z CMS Drupal/Wordpress.

OBOWIĄZKI:

  • rozwijanie istniejących stron Internetowych oraz skryptów

  • tworzenie nowych stron Internetowych oraz prostych systemów webowych

  • współpraca z działem SEO (modyfikacje istniejących Witryn)

WYMAGANIA:

  • podstawowe doświadczenie w programowaniu PHP/MYSQL

  • podstawowe doświadczenie w tworzeniu stron Internetowych (HTML/CSS/JS)

  • podstawowa wiedza z zakresu SEO (semantyka kodu, etc.)

  • język angielski - na poziomie technicznym (czytanie specyfikacji)

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem Niemieckim.

  • umowę dostosowaną do potrzeb, również umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy

  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie, a także dobrą atmosferę pracy

  • po okresie próbnym pakiet socjalny – karty Luxmed oraz MultiSport

  • wyjazdy i spotkania kreatywne

  • yerba mate, smaczna kawa :)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz.U. Nr 133 poz.883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę gapper GmbH oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).”

Oferty pracy

Skontaktuj się z nami

7 + 2 =