Blog

2016-03-31 15:55

Profesjonalne strony internetowe dla firm

projektowanie wizytówek, logotyp, logo firmowe | Agencja marketingowa Gapper

Firmowa strona internetowa daje potencjalnemu Klientowi możliwość poznania oferty o każdej porze. Bez niej dotarcie do produktu czy usługi jest znacznie utrudnione. Czy jednak samo posiadanie strony www jest gwarancją tego, że zainteresowany ofertą Klient skorzysta właśnie z naszych usług?

Internetowy research

Internet w domu, pracy, w telefonie, na tablecie... – każdego dnia przeglądamy strony internetowe, sprawdzamy pocztę, szukamy odpowiedzi na wiele pytań, niekiedy je zadajemy. Czytamy, oglądamy, komentujemy, wypełniamy, niekiedy zastanawiając się, jak to było, kiedy internetu nie było...
Naturalnym stało się to, że przed dokonaniem zakupu czy skorzystaniem z usług fachowca dokonujemy internetowego researchu. I tu rozpoczyna się prawdziwa przygoda. Najczęściej pomocną jest dla nas wyszukiwarka Google. Wpisujemy interesujące nas frazy, czyli tak zwane słowa kluczowe (to już temat związany z pozycjonowaniem) i naszym oczom ukazuje się lista stron. W zależności od stopnia zaawansowania i doświadczenia w poszukiwaniu cy przeszukiwaniu internetu, docieramy do stron, które poddajemy analizie. Oglądamy kilka, czasem kilkanaście, ale w rezultacie zakupu dokonujemy tylko w jednym miejscu. Co bierzemy pod uwagę?

Jaka powinna być dobrze zrobiona strona internetowa dla firmy?

Strona internetowa jako narzędzie marketingowe

Strona internetowa to obecnie nie tylko wizytówka firmy. To przede wszystkim narzędzie do pozyskiwania Klientów. Klientów, którzy z ofertą firmy mogą się zapoznać o każdej porze dnia czy nocy, korzystając nie tylko, jak jeszcze do stosunkowo niedawna, z komputera stacjonarnego, ale z wielu urządzeń mobilnych (tablet, telefon). Tworzenie stron internetowych.
Poza podstawowymi informacjami, jakie na stronie internetowej powinny się znaleźć, mowa tu oczywiście o informacjach dotyczących firmy, oferty i kontaktu, na profesjonalnych stronach internetowych znajdują się również linki do social mediów (facebook, youtube, twitter, instagram) oraz wiele innych modułów dopasowanych do branży Klienta.

A jaka strona www zachęca Klienta do wejścia w interakcję i skorzystania z oferty?

Dobry projekt, przemyślana struktura, funkcjonalność i intuicyjność to cechy, których nie powinno brakować profesjonalnie wykonanej stronie internetowej, której podstawowym zadaniem jest wyróżnianie się na tle konkurencji. Jak to osiągnąć?

To, na co zwracamy uwagę po wejściu na stronę to jej kolorystyka oraz układ graficzny, dlatego tak ważne jest, by strona była przejrzysta, miła dla oka i intuicyjna.
Jeśli strona się nie spodoba, zostanie zamknięta w ciągu kilku sekund a szansa na zdobycie Klienta nie zostanie wykorzystana. Nawet najlepsza oferta cenowa nie zostanie wybierana, jeśli treść jest przedstawiona w sposób chaotyczny. To zniechęca potencjalnego Klienta do dalszego wyszukiwania informacji na stronie.

Projektowanie profesjonalnych stron internetowych dla firm to nasza pasja

Użytkownik wchodząc na stronę chce łatwo znaleźć na niej to, co go interesuje. Z tego też powodu strona powinna być odpowiednio zaprojektowana a treść rozmieszczona tak, by całość była spójna. Nie bez znaczenia pozostaje tu kolorystyka, która powinna nawiązywać i współgrać z profilem firmy. Gapper wie, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego projektując strony firmowe www dokładamy wszelkich starań, by każdy, nawet najdrobniejszy jej element, pasował do całości.

Profesjonalna firmowa strona internetowa powinna także dawać możliwość aktualizowania danych. Dzięki temu docierający na stronę potencjalny Klient otrzymuje informację, że firma, z usług których może skorzystać, jest aktywna. Pomyślmy tylko, jaka może być reakcja Klienta, który wejdzie na stronę w październiku a na stronie głównej przywita go informacja o wiosennej promocji?

Co proponuje Gapper?

Nasze realizacje witryn internetowych oparte są o system CMS Drupal 7 lub 8 a także Wordpres, które dają możliwość nie tylko wprowadzania nowych treści, ale i dodawania potrzebnych bloków. Dzięki temu strona może być swobodnie modyfikowana i zmieniana, w zależności od potrzeb Klienta.

Kreacja logo, branding, projektowanie stron internetowych oraz marketing internetowy – nasi Klienci mogą liczyć na fachową realizację projektu od podstaw, na każdym etapie budowania świadomości marki.

Sprawdź nasze realizacje. Zapraszamy do współpracy.

Każdego dnia robimy zwykłe rzeczy niezwykle dobrze,
bo jak coś robić, to robić to najlepiej.

Skontaktuj się z nami

Array