Blog

2016-02-18 10:24

Pozycjonowanie w niemieckich wyszukiwarkach

Agencja marketingowa Gapper - Marketing w niemczech

Pozycjonowanie stron w Niemczech, w niemieckich wyszukiwarkach to propozycja na wzrost sprzedaży oraz promocję firmy na sąsiednim rynku. Od czego zacząć?

Chcąc wejść na rynek niemiecki z produktem czy usługą, które są tam cenione, należy zaprezentować je na stronie internetowej, oczywiście w wersji niemieckiej. To podstawa, bez której nie można przejść do kolejnych działań.

Gapper to firma niemiecka, świadcząca swoje usługi zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Specjalizujemy się w wykonywaniu stron, sklepów i portali internetowych, które następnie optymalizujemy pod kątem wyszukiwarki google.de, przeprowadzamy SEO i wykonujemy szereg innych, skutecznych działań marketingowych. Pomagamy w nawiązaniu współpracy z kontrahentami i partnerami biznesowymi.

Zaufało nam wielu polskich i niemieckich Klientów, dla których wykonaliśmy strony internetowe, branding, przeprowadziliśmy skuteczne działania marketingowe. Efekty współpracy z naszymi Klientami prezentujemy w Portfolio. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Każdego dnia robimy zwykłe rzeczy niezwykle dobrze,
bo jak coś robić, to robić to najlepiej.

Skontaktuj się z nami

Array