Blog

2020-08-08 13:30

Marka Elfi z Polski podbija świat

Elfi - listy i video od Mikołaja

Niewiele jest u nas krajowych inicjatyw, które z ogromną siłą przebiłyby się na całym świecie. Wyjątek stanowi platforma Elfi, która cieszy się niebywałą wręcz popularnością. Zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia. Z tego też względu, warto przyjrzeć się bliżej jej działalności.

Radość dzieci

Choć wydawać się może, że w dzisiejszych czasach nic już nie jest w stanie zaskoczyć dzieci, okazuje się, że czasem najprostsze rozwiązanie jest najlepsze. Doskonale charakteryzuje to usługi realizowane przez Elfi. Platforma oferuje bowiem spersonalizowane listy oraz materiały filmowe od świętego Mikołaja. Kierowane są one do dzieci (ale nie tylko), dla których kontakt ze starszym panem w czerwonym stroju jest spełnieniem marzeń.

Niezwykle ważną rolę w tym wszystkim pełnią rodzice. To oni bowiem składają zamówienia i dbają o to, aby przesyłka, która trafi do dzieci, spełni ich wszystkie oczekiwania. W jaki sposób przebiega cała procedura? Platforma zadbała o to, aby była ona możliwie najprostsza. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową Elfi, wybrać list bądź wideo, a następnie przejść do systemu personalizacji, w którym podawane jest między innymi imię dziecka oraz garść ważnych informacji. W kolejnym kroku należy opłacić usługę i czekać na jej realizację. Wszystkim zajmuje się firma, rodzice otrzymują gotowy produkt, który następnie mogą przekazać swoim pociechom.

Sprawność finalizacji zamówienia sprawia, że nie musimy obawiać się, czy list bądź wideo zostanie dostarczone na czas (oczywiście pod warunkiem wykupienia usługi w odpowiednim czasie). Warto w tym miejscu podkreślić, że decydując się na usługi platformy Elif, możemy pomóc innym dzieciom. Firma wspiera bowiem fundację „Dzieciom Zdążyć z Pomocą”, której przekazywane są środki finansowe. Pozwala nam to więc połączyć przyjemne z pożytecznym.

Usługi są realizowane przez firmę od kilku lat. Do tej pory zdążyły one uzyskać mnóstwo pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Na samej stronie dostępnych ponad 40 tysięcy ocen! Doskonale pokazuje to, jak dużym wzięciem cieszą się opisane wyżej usługi. Zwłaszcza że listy do Mikołaja wysyłane są nie tylko do Polski, ale również wielu innych krajów świata.

Jak zamówić list bądź wideo od Mikołaja?

Jak zamówić list bądź wideo od Mikołaja?

Po ogólnym przedstawieniu usług świadczonych przez Elfi, warto przejść do konkretów. Jak już zostało wspomniane, wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Wygodny, przyjazny interfejs przeprowadza nas przez wszystkie etapy zamówienia.

  • List od Mikołaja. Firma przygotowała kilkadziesiąt gotowych szablonów, w których znajduje się cała treść listu. Dzięki temu dostajemy szansę, by przejrzeć i dopasować do odbiorcy – dziewczynki, chłopczyka bądź dziecka nastoletniego. Do tego dochodzą osobne wiadomości dla dorosłych, a także listy firmowe oraz poświąteczne.

 

Możemy nie tylko wskazać imię dziecka, ale również dowolnie edytować treść listu. Na koniec zaś warto dodać własne post Scriptum, na przykład zawierające zalecenie od samego Mikołaja. Jest to doskonała okazja do tego, aby zachęcić dziecko do konkretnych zachowań. Autorytet Świętego jest w tym przypadku nie do przecenienia.

 

Gdy już uporamy się z treścią listu, przechodzimy do kolejnego etapu, w trakcie którego wskażemy adres wysyłki oraz zapłacimy za zamówienie. List od Mikołaja jest przesyłany pocztą, przesyłką priorytetową. Zwykle dostarczenie trwa około 10 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. Żeby niepotrzebnie nie wydłużać całej procedury, warto postawić na płatności online, nie zaś na tradycyjny przelew.

 

Ile kosztuje wiadomość od Mikołaja? W opcji standardowej 19,99 zł plus koszty wysyłki (3 złote w przypadku adresu polskiego i 6 złotych w razie zagranicznego). Istnieje jednak możliwość wykupienia listu w wersji Gold, która kosztuje 36,99 zł. Czym różni się od zwykłej? Dodatkami, w skład których wchodzi pocztówka, dyplom grzecznego dziecka, naklejka i ozdobna koperta GOLD.

 

  • Wideo od Mikołaja. Procedura zamawiania materiału filmowego jest równie prosta. Na samym początku rodzice powinni wybrać motyw, który wyróżnia się konkretną scenerią. Może być to dom Mikołaja, choinka lub też bardziej rozbudowane scenariusze uwzględniające taniec Świętego.

 

Warto w tym miejscu podkreślić, że jakość wideo jest naprawdę wysoka. Nie są to krótkie materiały zawierające oklepane formułki i „ciekawe” efekty graficzne. Całość trwa kilka minut i jest okraszona wieloma ciekawostkami. Po wyborze motywu przechodzimy do personalizacji, w trakcie której podajemy imię dziecka, wiek, a także przekazujemy potrzebne zdjęcia. Mogą one przedstawiać naszą pociechę, dom czy też prezent świąteczny. Do tego dojdzie ogólna uwaga lub zalecenie od świętego Mikołaja.

 

Na koniec podajemy adres e-mail, na który zostanie przesłany film i dokonujemy płatności – 39,99 zł za film pojedynczy, 49,99 zł za zbiorowy oraz 29,99 zł za film dla dorosłego. Do tego dojść mogą różne dodatki. Dotyczą one lepszej jakości nagania (Full HD – 10 zł dodatkowo, 4K – 20 zł dodatkowo) oraz szybszej przesyłki – standardowo trwa 24 godziny, jednak możemy zdecydować się na opcję express (6 godzin – 10 zł dodatkowo) bądź super express (2 godziny – 20 zł dodatkowo).

Ciekawy prezent dla pociechy od Elfi

List oraz wideo od Mikołaja to doskonały pomysł, aby zaskoczyć i uradować swoje dziecko. Bezpośrednia wiadomość od Mikołaja to dla wielu pociech spełnienie marzeń. Zwłaszcza w tak atrakcyjnej formie.

Warto podkreślić, że Elfi oferuje też inne usługi. Związane są one z wykonaniem spersonalizowanego kalendarza adwentowego, a także przygotowaniem urodzinowej piosenki lub bajki. To również będzie wyjątkowy prezent, o którym dzieci nie zapomną nigdy.

Do tego dodać możemy wspomniane już wsparcie dla fundacji pomagającej dzieciom. Wszystko to sprawia, że usługi świadczone przez platformę są naprawdę godne polecenia. Potwierdzają to zresztą pozytywne opinie osób z całego świata.

Każdego dnia robimy zwykłe rzeczy niezwykle dobrze,
bo jak coś robić, to robić to najlepiej.

Skontaktuj się z nami

Array