Aplikacje mobilne

Masz pomysł na narzędzie, które chciałbyś dedykować swojej grupie docelowej korzystającej z urządzeń mobilnych. Dowiedz się więcej o aplikacjach mobilnych. Możliwości jest wiele, wystarczy otworzyć się na nowe rozwiązania. Projektujemy i tworzymy dedykowane aplikacje mobilne na urządzenia Android i iOS.

Czym jest aplikacja mobilna?

Znana także jako mobile software czy mobile application oznacza nazwę oprogramowania, które funkcjonuje na przenośnych (mobilnych) urządzeniach typu tablet, palmtop, telefon komórkowy czy smartfon.

Internetowe aplikacje mobilne

Inaczej mobilne strony internetowe, zaprojektowane z myślą o korzystaniu z nich na urządzeniach mobilnych (tablet, telefon komórkowy, smartfon).

Samodzielne aplikacje mobilne

Aplikacje, z których można korzystać będąc w posiadaniu urządzenia mobilnego, dostęp do internetu nie jest potrzebny.

Klienckie aplikacje mobilne

Do ich funkcjonowania potrzebne jest zarówno urządzenie mobilne, jak i dostęp do internetu.

Gry mobilne

Środowiskiem działania tego rodzaju aplikacji jest urządzenie mobilne, dostęp do internetu nie jest wymagany.

Wszystkie aplikacje mobilne, które projektujemy i wdrażamy to dedykowane aplikacje mobilne. Oznacza to, że powstają one po zapoznaniu się z potrzebami Klienta, zaplanowaniu jej funkcjonalności oraz zaakceptowaniu projektu. Pracując łączymy siły dwóch teamów - działu kreatywnego oraz teamu programistów a efektem tej współpracy są nowoczesne, funkcjonalne, bezpieczne, przyjazne dla użytkownika (user experience) oraz uwzględniające potrzeby Klienta aplikacje mobilne.

Aplikacje mobilne – dlaczego warto?

Zainteresowanie urządzeniami mobilnymi stale wzrasta. Ich użytkownicy wykorzystują je coraz chętniej a stały dostęp do internetu daje im jeszcze większe możliwości. Chcąc dotrzeć do swojej grupy docelowej warto dać się poznać oferując potencjalnym klientom odpowiednie narzędzie, z którego będą mogli korzystać na swoich urządzeń mobilnych.

Użytkownicy cenią aplikacje mobilne przede wszystkim za ich dostępność oraz funkcjonalność. Wykonywane przez nas aplikacje mobilne funkcjonują na popularnych platformach Android, iOS oraz Windows Phone.

Aplikacje mobilne na systemy operacyjne

Android appsiOS appsWindows phone apps
Witam! Co chciałbyś wiedzieć na temat aplikacji mobilnych?
Interesuje mnie koszt stworzenia aplikacji mobilnej działającej pod system Android.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, cena zależy od specyfikacji projektu.

Jakie są ceny

Aplikacji mobilnych?

Ceny kształtują się w zależności od poziomu zaawansowania projektu oraz platformy na którą będzie pisana aplikacja. Prosimy o kontakt w celu dokładnej wyceny.

Zadaj pytanie

Jak powstają u nas aplikacje mobilne?

Specjalizujemy się w technologiach Android, iOS oraz Windows Phone. Wykonujemy – projektujemy, wdrażamy, nadzorujemy – dedykowane aplikacje mobilne na zamówienia Klientów zgodnie z ich wymaganiami oraz specyfikacją. Proponujemy sprawdzone funkcjonalności oraz skuteczne rozwiązania. Realizujemy projekty start-up w systemie B2B (Klient biznesowy) oraz B2C (Klient indywidualny). Oddajemy do użytku aplikacje mobilne, które cechuje wysoka jakość.

1. Analiza potrzeb Klienta

Poznanie potrzeb Klienta, analiza rynku oraz zaplanowanie funkcjonalności aplikacji mobilnej.

2. Projektowanie funkcjonalności aplikacji mobilnej

Prace projektowe z uwzględnieniem funkcjonalności aplikacji pod kątem jej użyteczności. Prezentacja wyników prac oraz akceptacja Klienta.

3. Dalsze prace nad aplikacją

Wprowadzanie ustalonych funkcjonalności, poddawanie aplikacji testom wewnętrznym, prezentacja aplikacji mobilnej.

4. Oddanie aplikacji do użytku

Włączenie aplikacji mobilnej do użytku, monitorowanie zachowań użytkowników, raportowanie działań.

5. Service Level Agreemen (SLA)

Monitorowanie aplikacji mobilnej, udoskonalanie jakości aplikacji, wprowadzanie poprawek.

6. Działania marketingowe dla aplikacji mobilnej

Kiedy narzędzie funkcjonuje możemy udzielić mu wsparcia. Proponujemy efektywne działania i przeprowadzamy skuteczne kampanie marketingowe.

Chcesz, abyśmy wykonali dla Ciebie aplikację mobilną?

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Array